Kişisel Bilgilerin Korunması

Bilgilendirme

Not: Uyarı: Bu web sitesinde gösterilen ürün bilgileri, “Blaupunkt” markasını bizden lisans alarak kullanma hakkına sahip üçüncü taraf firmalar tarafından eklenmiştir. Bu web sitesinden ürün satın alınamaz.

Her bir ürün alanının içeriğinden sorumlu: Marka ortaklarına genel bakış için >>>

Genel Bilgiler:

TALISMAN BRANDS (Lüksemburg) S.A.R.L.

6B, route de Trèves

2633 Senningerberg

Luxembourg

R.C.S. Luxembourg : B277838

VAT ID: LU 35046168

Veri Güvenliği Sorumlusu: Romain Peter (TALISMAN BRANDS (Lüksemburg) S.A.R.L.)
6B, route de Trèves
2633 Senningerberg
Luxembourg
E-posta: dpo@blaupunkt.eu

yönetim:
Michael Purcell
Andrzej Cebrat
Frank Goergen

İletişim: Telefon: +352 27 76 83 40 Faks: +352 27 76 83 49 E-posta: info(at)blaupunkt.eu

İçerikten Sorumlu: Prasanna Pilimatalauwe (TALISMAN BRANDS (Lüksemburg) S.A.R.L.)
6B, route de Trèves
2633 Senningerberg
Luxembourg

Çevrimiçi Uyuşmazlık Çözümü / Tüketici Uzlaşma Bilgileri: AB Komisyonu, aşağıdaki bağlantıda çevrimiçi uyuşmazlık çözümü için bir platform sunmaktadır: ec.europa.eu/consumers/odr Bu platform, bir tüketicinin taraf olduğu çevrimiçi satın alma veya hizmet sözleşmelerinden kaynaklanan uyuşmazlıkların mahkeme dışı çözümü için başvuru noktası olarak hizmet verir. Sağlayıcı, VSBG’ye göre bir tüketici uzlaşma prosedürüne katılmaya ne istekli ne de zorunludur.

E-posta adresimizi bilgilendirme başlığında bulabilirsiniz.

İçerikler için Sorumluluk: Hizmet sağlayıcı olarak, genel yasalara göre bu sayfalardaki kendi içeriklerimizden sorumluyuz. Ancak, hizmet sağlayıcı olarak, üçüncü taraflardan gelen veya depolanan bilgileri izlemek veya yasadışı faaliyetlere işaret eden durumları araştırmakla yükümlü değiliz. Genel yasalara göre bilgilerin kaldırılması veya kullanımının engellenmesi yükümlülükleri bundan etkilenmez. Ancak, bu tür bir yükümlülük, belirli bir yasa ihlalinin farkına varıldığı andan itibaren mümkündür. İlgili ihlallere dair bilgi alındığında bu içerikleri hemen kaldıracağız.

Bağlantılar İçin Sorumluluk: Teklifimiz, üzerinde etkimiz olmayan üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içermektedir. Bu nedenle, bu dış içerikler için hiçbir garantide bulunamayız. Bağlantılı sayfaların içeriğinden her zaman ilgili sağlayıcı veya işletmeci sorumludur. Bağlantı kurulduğunda, bağlantılı sayfalar yasal ihlallere karşı kontrol edilmiştir. Bağlantı kurulduğunda yasadışı içerik tespit edilmedi. Ancak, yasa ihlaline dair somut ipuçları olmadan bağlantılı sayfaların sürekli içerik kontrolü makul değildir. Yasal ihlallere dair bilgi alındığında bu tür bağlantıları hemen kaldıracağız.

Telif Hakkı: Site operatörleri tarafından oluşturulan bu sayfadaki içerikler ve çalışmalar, Alman telif hakkına tabidir. Telif hakkının sınırları dışındaki çoğaltma, işleme, dağıtım ve her türlü kullanım, ilgili yazarın veya yaratıcının yazılı izni gerektirir. Bu sayfanın indirilmesi ve kopyalanması yalnızca özel, ticari olmayan kullanım için izin verilmiştir. Bu sayfada operatör tarafından oluşturulmayan içeriklerde üçüncü tarafların telif haklarına saygı gösterilir. Özellikle üçüncü tarafların içerikleri bu şekilde işaretlenir. Yine de bir telif hakkı ihlali konusunda bilgi sahibi olursanız, lütfen bize bildirin. Yasal ihlallere dair bilgi alındığında bu tür içerikleri hemen kaldıracağız.